Mazel a tajemství lesa

FDB
Místo akce:
Délka:
80 min
Dabing:
Film je dabovaný
Titulky:
Film je bez titulků
Režisér:
Petr Oukropec
Účinkující:
Ester Geislerová, Josefína Krycnerová, Kristýna Boková, Rozálie Krycnerová, Sebastian Pöthe, Vasil Fridrich
Popis:
Rodinný film režiséra Petra Oukropce Mazel a tajemství lesa vypráví příběh městského chlapce Martina, který se velmi nerad ocitne na táboře v sice kouzelné krajině s mnoha tajemstvími také ale s ne vždy kamarádskými spolu táborníky. I když by se raději vrátil do města a trávil čas se svým mobilním telefonem, les a jeho bytosti ho volají a on s nimi sice obezřetně ale přeci jen komunikovat začne.
Z filmu na Vás dýchá atmosféra prázdnin, táborů a táboráků, sluníčka, pohádek a nových kamarádů, kteří se dají nalézt i na nečekaných místech. Pro děti může být film lákadlem vyrazit na tábor a zkusit být na pár dní či týdnů off-line a pro rodiče vzpomínkou na jejich táborové dětství.
Martin a jeho kamarádka Liška jsou praví dětští hrdinové, kteří na rozdíl od nechápavých dospělých velmi brzy rozpoznají hrozící nebezpečí a odvážně se mu postaví.
Mazel a tajemství lesa nementoruje a nepoučuje. Ukazuje, jak je dětství krásné a napínavé, jak je příroda záhadná a tajemná a v neposlední řadě potvrzuje starou pravdu, že, jak se do lesa volá, tak se z něj také ozývá.Bontonfilm
Oficiální text distributora.
DatumČas začátkuVstupenky
28.07.202121:30
Město Chomutov
Kultura a Sport
Hospodářská komora
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. - idatabaze.cz
Nový Chomutov
Parea Marketing s.r.o.