NEPODPOROVANÉ ROZLIŠENÍ

zvětšete okno webového prohlížeče , zkuste otočit tablet na šířku nebo použijte mobilní telefon

Aquasvět - 27. dubna 2024 uzavřen sportovní bazén a snížená kapacita relaxační části z důvodu konání plaveckých závodů.

Kariéra

VYHLAŠUJEME VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ NA OBSAZENÍ PRACOVNÍCH POZIC NÍŽE

KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. přijme do svého kolektivu nového kolegu či kolegyni na pozici:
Datum vyhlášení: 26. 3. 2024

KOORDINAČNÍ ASISTENT/KA

Městské divadlo, KSC - kino Svět

Náplň práce
  • Koordinace projektů
  • Tvorba hlavního časového plánu, sledování stavu projektů
  • Reporting stavu projektů
  • Vyhledávání vhodných dotačních titulů
  • Spolupráce při přípravě realizace vybraných dotačních programů
  • Evidence dat a archivů firemních dokumentů
  • Organizační a administrativní podpora jednotlivých organizačních úseků společnosti
  • Interní komunikace a spolupráce napříč celou společností
  • Úzká spolupráce zejména v oblasti smluvních vztahů a marketingu
  • Spolupráce při přípravě reportů pro vedení společnosti
  • Propagace jednotlivých areálů
  • Zastupitelnost administrativních referentů

Požadavky
  • Hledáme kreativního člověka, který je schopen přinášet vlastní nápady.
  • SŠ/VŠ (nejlépe ekonomického nebo právního směru)
  • Znalost MS Office (Word, Excel, Outlook) na uživatelské úrovni
  • Zkušenosti s vedením projektů a dotačních programů – výhodou
  • orientace v legislativě
  • Komunikativnost, odpovědnost, organizační schopnosti, schopnost pracovat v týmu, aktivní přístup, umění řazení priorit, schopnost vytvářet činnosti (nástroje) vedoucí ke zlepšování systému řízení, proaktivní přístup při řešení problémů
  • Loajalita, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme
  • Zázemí stabilní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Pět týdnů dovolené
  • Zajímavou a samostatnou práci
  • Příjemné pracovní prostředí
  • Přátelský kolektiv

Předpokládaný nástup do zaměstnání
  • dohodou

Soubory ke stažení
Své životopisy spolu s výše požadovanými dokumenty zasílejte na e-mailovou adresu personalistika@kultura-sport.cz či osobně doručte do Městského divadla, ul. Boženy Němcové 552/32, 430 01 Chomutov. Osobní údaje budou zpracovány v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů.

KULTURA A SPORT CHOMUTOV

Sociální sítě