Kariéra

Staň se součástí našeho týmu!
Do chomutovského Aquasvěta hledáme nové usměvavé recepční.

Co bude tvým úkolem?
  • Obsluhovat recepci, poskytovat informace našim zákazníkům, prodávat vstupenky a zboží z doplňkového sortimentu.
  • Nemine tě ani nějaké to drobné papírování.

Co bude potřeba?
  • Praxe není nutná, zato však chuť pracovat a úsměv na tváři je podmínkou.

A co za to získáš?
  • Bezva brigádu v hezkém a příjemném pracovním prostředí s okamžitým možným nástupem a dobrým startem pro tvou budoucí kariéru.

Tak co ty na to, máš-li zájem, zavolej nám na tel. číslo 774 245 398.

Jsme parta přátelských lidí, které naše práce baví a rádi bychom mezi nás přivítali nového usměvavého a spolehlivého plavčíka či plavčici.

  • Dohlížet na bezpečnost všech návštěvníků Aquasvěta a v případě potřeby jim okamžitě a bez váhání poskytnout první pomoc.
  • Kontrolovat zdali je provozní řád ze strany návštěvníků plně respektován, aby se vždy předcházelo nebezpečí jejich úrazu.
  • Udržovat okolí bazénu stále v čistotě. Jóó, pořádek musí být.
  • Nemine tě ani dohled na plynulý průběh plaveckých závodů či jiných obdobně zábavních akcí.

Bez čeho se neobejdeš?
  • Platného osvědčení o získání kvalifikace plavčík či vodní záchranář schválený MŠMT.
  • Dobré fyzické kondičky a zdatnosti v plavání, také ale znalosti zdravovědy a první pomoci.
  • Schopnosti rychlého reagování, neboť každá vteřina může na bazéně hrát důležitou roli.
  • Samozřejmostí je příjemné vystupování při komunikaci s návštěvníky centra, a jelikož k nám zavítají i návštěvníci ze zahraničí, bude potřeba si osvojit i základy angličtiny či němčiny.

A co ti můžeme nabídnout?
  • Moderní a příjemné pracovní prostředí Oddychového a relaxačního centra Aquasvět.
  • Dlouhodobou spolupráci.
  • Zázemí stabilní městské organizace s příležitostí podílet se na jejím úspěšném vývoji.
  • Každý měsíc stravenky, dovolená navíc a jiné další firemní benefity.
  • Nastoupit můžeš ihned nebo dle domluvy.

Soubory ke stažení
Máš-li zájem, zašli nám svůj životopis s výše uvedenými přílohami na e-mail projekty@kultura-sport.cz či osobně doruč na adresu sídla společnosti KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o., ul. Boženy Němcové 552/32, 430 01 Chomutov.

Do chomutovského Aquasvěta hledáme fajn brigádníky na výpomoc do rychlého občerstvení.

  • Přinášet radost našim zákazníkům a plnit jejich přání.
  • Obsluhovat, připravovat a prodávat lahůdky z nabídky našeho rychlého občerstvení vč. teplých i studených nápojů.
  • Nemine tě ani průběžné doplňování zboží a úklid během dne i po skončení směny. Jóó, pořádek musí být.

  • Bez zdravotního průkazu to nepůjde, i my musíme plnit nějaké ty povinnosti.

  • Bezva brigádu v hezkém a příjemném pracovním prostředí s okamžitým možným nástupem. No stovka za hodinu také není k zahození ;-)

KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. přijme do svého týmu samostatného a spolehlivého kolegu či kolegyni na pozici

VEDOUCÍ PROVOZU

AQUASVĚT (Chomutov)

Náplň práce
  • organizační, personální a technické zabezpečení činnosti provozu
  • vedení pracovního týmu cca 70 zaměstnanců a podílení se na jejich rozvoji a motivaci
  • zajištění efektivnosti hospodaření provozu a pravidelné hodnocení jeho výkonnosti
  • operativní řešení nepředvídatelných situací a navrhování nápravných opatření
  • projednávání a řešení reklamací a připomínek ze strany zákazníků
  • udržování vysoké úrovně a kvality poskytovaných služeb a spokojenosti zákazníků
  • podílení se na marketingových aktivitách
  • sledování nejnovějších trendů a poznatků v oboru

Požadavky
  • praxe na obdobné pozici
  • zákaznicky orientovaný přístup
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • ochota učit se nové věci
  • znalost práce na PC

Nabízíme
  • zajímavé zaměstnání na hlavní pracovní poměr v moderním a příjemném pracovním prostředí Oddychového a relaxačního centra Aquasvět v Chomutově
  • zázemí stabilní městské organizace, příležitost podílet se na jejím úspěšném vývoji
  • stravenky a jiné firemní benefity

Předpokládaný nástup do zaměstnání
  • dohodou

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem a výše uvedenými přílohami s Vaším podpisem zasílejte na e-mail projekty@kultura-sport.cz.či osobně doručte na dresu sídla společnosti KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o., ul. Boženy Němcové 552/32, 430 01 Chomutov.
Město Chomutov
Kultura a Sport
Hospodářská komora
KULTURA A SPORT CHOMUTOV s.r.o. - idatabaze.cz
Nový Chomutov